O nas

Wierzymy, że najlepsze wnętrza to te, w których chce się przebywać. Poznaj nas i dowiedz, jak produkty NoEcho wpływają na akustykę, design i nastrój.

O nas


NoEcho to nowy projekt i zupełnie nowy wymiar dźwięku we wnętrzach. Wierzymy, że przyjemna akustyka i piękne otoczenie to najlepsze środowisko do pracy i spędzania wolnego czasu. Tworzymy filcowe panele wygłuszające dla sektora komercyjnego wyróżniające się dobrze zaprojektowaną formą, wytrzymałością, a także doskonałymi parametrami akustycznymi i trudnopalnością, co potwierdzamy atestami i wynikami badań.

Idea


Otwarta przestrzeń to duże możliwości i elastyczność w projektowaniu wnętrza. Trudne do okiełznania są za to dźwięki. Hałas, pogłos, czasem męcząca cisza – wiemy, jak nad nimi zapanować i nadać im właściwy ton, nie pomijając przy tym estetyki.

Nasza odpowiedź to NoEcho. Panele akustyczne, które tworzymy, dbają o odpowiednią akustykę, design i sprawiają, że do wnętrz powraca prywatność.

Design


Duże przestrzenie lubią się z prostymi formami, dlatego postawiliśmy na nowoczesne panele akustyczne. Sześć wyjątkowych linii produktów, geometryczne wzory, dwie grubości arkuszy do wyboru i paleta aż 36 kolorów dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dopasujesz je do charakteru organizacji, potrzeb użytkowników, emocji i wrażenia, które chcesz wywołać.

W naszym katalogu brakuje wzoru, który wpisuje się w Twój projekt? Napisz, czego potrzebujesz, a my stworzymy dla Ciebie spersonalizowany kształt paneli na indywidualne zamówienie.

Dla ludzi i planety


Jesteśmy lokalną marką, tworzymy i projektujemy nasze panele w Polsce i nasze otoczenie nie jest nam obojętne, dlatego działamy z szacunkiem dla ludzi i planety. Robimy wszystko, by do minimum ograniczyć odpady, a w produkcji wykorzystujemy materiały z recyklingu.

Panele akustyczne NoEcho powstają pod Warszawą z filcu PET, wykonanego w 50% z poużytkowego plastiku PET (poliestru), z czego połowa pochodzi z jednorazowych butelek. Postawiliśmy na materiał, który jest trwały, lekki, przyjemny w dotyku i daje się plastycznie formować w różnorodne kształty.

Jak pracujemy


Jesteśmy po to, by wesprzeć realizację Twoich pomysłów. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym osiągniesz zamierzony, najlepszy końcowy efekt we wnętrzach. Zapewniamy szybką realizację, bezpłatne konsultacje dotyczące akustyki i zastosowania naszych rozwiązań w projekcie. Kiedy trzeba – przyjeżdżamy na miejsce inwestycji, służymy dobrą radą i dzielimy się wiedzą o akustyce.

Dostarczamy wszelkie narzędzia pomocne w realizacji projektu: od bezpłatnych katalogów po modele 3D, bryły i tekstury naszych produktów.

Masz pytania? Napisz do nas, a my odpowiemy w ciągu najbliższej godziny.